CONSULTANT VANZARI Decoratiuni Interioare

DecorOnline

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Cautam oameni veseli, cu spirit de echipa si motivati pentru postul de consultant vanzari decoratiuni interioare pentru punctul de lucru din Carrefour Felicia Iasi. Trebuie sa fii o persoana amabila, zambitoare si sa ai rabdare cu clientii care nu se hotarasc foarte rapid.
Daca te regasesti in descriere, atunci te cautam pe tine!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interactionare cu clientii, identificarea nevoilor acestora si propunerea celor mai potrivite solutii;
- Atitudine proactiva in prezentarea si vanzarea produselor, prin cunoasterea excelenta a acestora;
- Promovarea si mentinerea imaginii companiei prin respectarea regulilor de mercanitizare si marketing, afisand o tinuta profesionala si asigurand o curatenie exemplara a magazinului;
- Intocmirea actelor de contabilitate primara, operatiuni cu casa de marcat, precum si alte rapoarte si situatii la cerere.

CERINTE

• CV cu foto recent;
• Studii medii/superioare;
• Experienta nu este necesara, constituie avantaj absolventii 2015;
• Disponibilitatea de a lucra in ture;
• Aptitudini de comunicare/relationare cu clientii;
• Flexibilitate si spirit de echipa;
• Cunostinte operare PC;
• Initiativa si atitudine pozitiva;
• Atentie la detalii si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant;
• Comision din vanzari pentru indeplinirea target-ului lunar;
• Training gratuit la locul de munca.

Decoronline este un magazin de decoratiuni interioare ce pune la dispozitia clientilor o gama variata de produse printre care se numara obiecte mici de mobilier, tablouri, obiecte din sticla, portelan, ceramica, accesorii pentru casa, lampi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri, flori decorative.