CONSULTANT VANZARI

SC WINTECH GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea emiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial potentialilor clienti;
- asigura dezvoltarea celor mai bune solutii pentru clienti prin coordonarea eficienta a resurselor interne;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii firmei;
- in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea serviciilor;
- cunoasterea si monitorizarea permanenta a competitiei;
- actualizarea continua a informatiilor si cunostintelor in domeniu pentru a oferi clientilor consultanta performanta.

CERINTE

- experienta in vanzari (in principal in domeniul tehnic);
- capacitati organizatorice dezvoltate, excelente abilitati de comunicare si prezentare;
- cunostinte solide de marketing, atitudine proactiva;
- cunoştinţe limba engleză;
- permis categoria B;
- cunostinte PC (MS Office).

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonus obiectiv anual/trimestrial si/sau "project based"
- conditii deosebite de lucru
- autoturism

Din momentul infiintarii , Wintech Group a incercat si a reusit sa aduca in domeniul sistemelor de securitate, automatizari pentru confort si proiectare in constructii, produse si servicii de calitate si solutii personalizate pentru a asigura siguranta si controlul locuintei si afacerii, protejarea bunurilor sau evaluarea si eficientizarea muncii in general.