Consultant Vanzari

Tester- Casa Auto

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica si contacteaza potentialii clienti in vederea prezentarii ofertelor si incheierii contractelor;
- acorda consultanta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- stabileste si mentine relatii cu clientii din portofoliu;
- colaboreaza cu firmele de leasing pentru a veni in sprijinul interesului clientului;
- aprodusele oferite de concurenta si se informeaza de tendintele existente pe piata autovehiculelor;
-intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

- bune abilitati de interrelationare, comunicare, negociere, socializare;
- constant, perseverent, open-minded;
- capacitate de a evalua / analiza / lua decizii in timp util;
- disponibilitate pentru activitatea de teren;
- orientare catre clienti;
- cunoasterea foarta buna a pachetului Microsoft Office;
- cunoasterea unei limbi straine (franceza/ engleza) - nivel mediu;
- permis auto cat B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si tanar
- training de specialitate
- pachet salarial motivant, laptop, telefon mobil, masina de serviciu
- posibilitati reale de avansare pe baza rezultatelor

DESCRIEREA FIRMEI

Dealer auto