CONSULTANT RECRUTARE - Manpower Agentia IASI

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce asteptam de la tine :

Sa te implici activ in derularea proiectelor de recrutare;
Sa programezi interviurile, sa oferi feedback candidatilor;
Sa actualizezi permanent baza de date a clientilor/candidatilor;
Sa oferi suportul in gestionarea contractelor de munca (intocmire contracte, decizii, pontaje, eliberare adeverinte, evidenta concedii, carduri bancare etc);
Sa intocmesti rapoartele saptamanale privind activitatea desfasurata.

CERINTE

Doresti sa lucrezi intr-o companie in plina dezvoltare?

Esti dinamic, ambitios si doresti sa-ti faci o cariera puternica in domeniul resurselor umane?

Iti place sa comunici? Iti place munca in echipa?

Alatura-te echipei Manpower Romania in calitate de Consultant Recrutare!

Cerinte:

Sa fii absolvent/a de studii superioare;
Sa ai experienta minim 1 an intr-o functie similara (de preferat experienta intr-o companie din domeniul industrial);
Sa ai cunostinte bune de legislatia muncii (atestatul de Inspector RU reprezinta un avantaj);
Sa ai disponibilitate pentru lucru cu dead-line-uri stricte;
Sa ai abilitati de comunicare si de relationare, orientare catre client;
Sa fii o persoana organizata, ordonata, atenta la detalii, orientata catre rezultate, avand un bun management al timpului;
Sa fii dinamic, flexibil, cu atitudine constructiva;
Sa cunosti o limba straina de circulatie internationala (engleza – avansat);
Sa ai cunostinte avansate de utilizarePC (Excel, Word, Internet)

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere intr-o companie multinationala de renume;
Pachet salarial atractiv

Manpower is reinventing the employment services industry by helping employers and individuals adopt new approaches to the evolving world of work.
Manpower calls this approach Contemporary Working.
Contemporary working is about what’s now and what’s next in the world of work. Manpower offers insight and advice that enable clients and candidates to make the right choices and make the most of what’s happening now and what is coming next in the changing world of work.
Manpower Professional – our line of business dedicated for specialists and management level. Creating opportunity. Guiding careers. Providing insightful solutions.
Our global network of over 4,400 offices in 78 countries and territories allows us to meet the needs of our clients in all industry segments, whether they are global, multi-national or local companies