Consultant Proiecte Finantare

CONEX HUMAN RESOURCES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea aplicatiilor pentru accesarea surselor de finantare;
- Realizarea de documentatii tip PHARE / ISPA / SAPARD;
- Implementarea si monitorizarea proiectelor cu finantare nerambursabila.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in intocmirea documentatiilor de finantare;
- Cunostinte de management al proiectelor;
- Cunostinte avansate de Microsoft Office;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Capacitate de analiza si atentie la detaliu;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru placut;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

CONEX HUMAN RESOURCES este o companie de Executive Search cu capital integral romanesc. Pentru noi, serviciile de calitate sunt echivalente cu selectarea celor mai potriviti candidati, in cel mai scurt timp, pentru clientii nostri.
Unul din importantii nostri clienti este in cautarea unui Consultant Proiecte Finantare.