CONSULTANT MARKETING

SC INDIANA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creaza de concepte, solutii grafice, bannere online/ prelucrare fotografie digitala;
• Concepe si coordoneaza proiectele de comunicare pentru produsele din portofoliu;
• Stabileste punctele de masurare, indicatorii de performanta pentru proiectele si sarcinile in coordonare, analizand eficienta canalelor de comunicare si instrumentelor de marketing utilizate;
• Monitorizeaza performantele obtinute in urma implementarii proiectelor dezvoltate, gradul de atingere a obiectivelor si face propuneri de optimizare a acestora;

CERINTE

• Persoana entuziasta, pozitiva, cu spirit de initiativa, disciplinat si organizat
• Simt de raspundere ridicat, capacitate de decizie autonoma
• Capacitate de analiza si sinteza
• Hotarare si perseverenta in rezolvarea sarcinilor
• Orientare spre rezultate si gasirea solutiilor
• Orientare spre client
• Abilitati de comunicare si negociere
• Creativitate si foarte bune abilitati de prezentare a informatiei
• Atentie deosebita la detalii
• Capacitatea de a gestiona proiecte in mod independent, dar si deschidere de a lucra in echipa
• Abilitati de planificare si bugetare
• Cunoasterea metodelor, instrumentelor si canalelor de promovare online
• Capacitatea de a finaliza proiecte la timp si de a face fata stresului indus de un dead-line

BENEFICII OFERITE

telefon si masina de servici

DESCRIEREA FIRMEI

hotel