Consultant fonduri nerambursabile

SC LUCRIS EUR COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea potentialilor clienti (agenti economici , ONG-uri , persoane fizice autorizate , persoane fizice , administratii publice locale ) interesati de intocmirea de proiecte finantate din fonduri europene nerambursabile in toate domeniile de activitate si , atat in mediul urban , cat si in mediul rural ;
-consilierea clientilor in alegerea programului de finantare care se pliaza pe nevoile si ideile lor de afaceri ;

CERINTE

-studii superioare ;
-aspect profesional businnes;
-abilitati de comunicare si orientare catre client ;
-dispozitie pentru munca , atitudine pozitiva , dorinta de castig;
-experienta in consultanta constituie un avantaj .

BENEFICII OFERITE

-part time , cu posibilitatea de transformare in full time ;
-comisioane / contract incheiat - incepand de la 5% din valorea contractului de consultanta ;
-posibilitati de castiguri nelimitate in functie de contractele incheiate ;
-independenta financiara ;
-traininguri de specialitate gratuite ;
-program flexibil;
-posibilitati de promovare.

Consultanta accesare si implementare fonduri nerambursabile , consultanta in afaceri