consultant fonduri europene

SC ANDREUS TRANS COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job presupune desfasurarea activitatii in cadrul unei firme de consultanta cu sediul in Iasi.
- Intocmirea cererii de finantate conform cu specificatiile solicitate de catre fiecare ghid
- Intocmirea planului de afaceri si a studiului de fezabilitate conform indicatiilor oficiale
- Intocmirea bugetelor proiectelor
- Verificarea conformitatii documentelor transmise de catre beneficiar si necesare ca si anexe ale proiectului
- Intocmirea de memorii justificative
- Organizarea activitatii de implementare a proiectelor
- Urmarirea si monitorizarea implementarii
- Elaborarea raportarilor
- Urmarirea platilor si incasarilor aferente implementarii

CERINTE

Absolvent de studii superioare (de preferinta economice)
- Experimentat in domeniul consultantei
- Sa nu ii fie strain niciunul din termenii: Investitie rentabila, CF, Certificat de Urbanism, SF, DALI, PT, Buget, Graficul activitatilor, Gantt, eligibil, neeligibil, FEADR, PNDR, POR.
- Sa aiba gandire analitica si potential crescut de concentrare
- Capacitate de realizare a sarcinilor in termenele stabilite
- Ambitios si dornic sa isi imbunatateasca in continuu performantele profesionale
- Rezistent la stres
- Bun coechipier
- Creativ
- Punctual

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere solide in domeniul consultantei
- Accesul la o gama larga de proiecte
- Echipa motivata si orientata catre profesionalism in abordarea sarcinilor.
- Mediu de lucru placut
- Salariu atractiv
- telefon
-laptop

Societatea noastra ofera atat servicii de Consultanta in management, Consultanta in afaceri, Management de proiecte / constructii, Studii de piata, Studii de fezabilitate, Modele si analize economice, cat si servicii de proiectare constructii civile si industriale, hidrotehnice, drumuri si poduri