Consultant financiar Iasi

Volkbank Pacurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant vanzari
Prezentarea si promovarea produselor de creditare ale bancii catre persoane fizice si juridice
Prospectare piata, identificare potentiali clienti, realizare target vanzari lunare.
Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii catre persoane fizice si juridice:
Prospectare piata, identificare potentiali clienti, realizare target vanzari lunare
Cunoasterea foarte bine a produselor bancii referitoare la: credite, leasing si asigurari

CERINTE

- Experienta in vanzari sau in domeniul bancar (constituie un avantaj);
- Absolvent facultate sau an terminal;
- Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu);
- Orientarea catre Client;
- Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Initiativa si putere de convingere;
- Perseverenta in atingerea si depasirea obiectivelor lunare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant compus din parte fixa si bonus-uri stimulative conform performantelor individuale;
Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale in cadrul Volksbank Pacurari pe baza unui Proiect de Cariera.

Volksbank Romania este o banca comerciala care activeaza pe piata romaneasca din luna mai a anului 2000. Conform segmentelor de piata traditionale Volksbank Romania si-a indreptat inca de la inceputul activitatii sale actentia catre personaele fizice si intreprinderile mici si mijlocii oferind produse si servicii bancare perfect adaptate nevoilor clientilor sa