CONSULTANT FINANCIAR-BANCAR

Marshaly - Insurance Financial Associated S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea potentialilor clienti
- evaluarea nevoilor financiare ale potentialilor clienti si identificarea celor mai bune solutii pentru acestia; pentru inceput aceasta va fi asigurata de catre instructor
- intermedierea documentatiei necesare incheierii politelor
- dezvoltarea relatiei cu clientii astfel incat acestia sa te recomande altor potentiali clienti.

CERINTE

-ambitie, determinare, devotament fata de munca depusa
-studii medii sau superioare
-disponibilitate la lucrul in echipa
-deschidere spre noi contacte cu oamenii

BENEFICII OFERITE

-sanse de crestere rapida cu posibilitati de castig corespunzatoare, care ofera un venit sigur pe termen lung
-un loc de munca permanent sau part-time, in functie de alegerea dvs
-training gratuit si de cea mai inalta calitate impreuna cu o constanta dezvoltare personala si profesionala: consultantul Marshaly poate ajunge de la simplu analist pana la managing Director si chiar partener actionar, in functie de realizari
-numeroase stimulente financiare si non-financiare
-sansa de avea o cariera internationala precum si acordarea de diplome recunoscute international
-sprijinul constant al companiei in activitatea desfasurata
-pensie de firma inca de la inceput

Compania Marshaly Insurance Financial Associated este o societate pe actiuni cu sediul in Elvetia.Actualii conducatori ai firmei si-au unit experienta internationala de peste 20 de ani in domeniul consultantei financiare, punand bazele acestei companii.Avand contacte solide cu mari firme de asigurari si banci din intreaga Europa, compania poate oferi o paleta larga de produse in numeroase tari ca: Romania, Cehia, Slovacia, Ungaria si in curand Croatia, Serbia, Slovenia si Ucraina.