Consultant Financiar asigurari de viata/locuinta

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ITI DORESTI UN LOC DE MUNCA CARE SA ITI OFERE:
- program flexibil;
- posibilitate de promovare conform unui plan de cariera bine stabilit;
- salariu motivant in functie de realizari;
- sa faci parte dintr-un colectiv tanar;
- posibilitate de participare la training-uri si cursuri in cadrul companiei;
- recunosterea realizarilor tale prin bonusuri, diplome, excursii si team-building-uri;
- punerea in valoare a creativitatii individuale prin participarea la sedinte de agentie, manageriale si in cadrul echipei.??
GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA recruteaza CONSULTANTI ASIGURARI DE VIATA SI LOCUINTA.

CERINTE

- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Dorinta expresa de castiguri mari si avansare in cariera;
- Adaptabilitate la noi situatii si orientare catre client;
- Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila noi cunostinte;
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare; capacitate decizionala, initiativa;
- Persoana dinamica, responsabila si organizata;
- Minim studii medii;
-Experienta in vanzari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului;