Consultant Financiar asigurari de viata/locuinta

Grawe Asigurare Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea activitatii
- Elaborarea strategiei de dezvoltare si de atingere a obiectivelor stabilite
- Evaluarea permanenta a activitatii si rezultatelor proprii
-Capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu clientii
- Participarea la traininguri in locatii deosebite

CERINTE

-Absolvent de studii superioare sau in curs de finalizare-reprezinta avantaj
-Abilitati de comunicare
-Responsabil
-Perspicace
-Rezistent la stress
-Automotivat
-Orientat catre rezultate si atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung intr-o companie multinationala
-Parte fixa+comision din vanzari
-Bonusuri
-Excursii in tara si in strainatate in locatii deosebite
-Traininguri si programe de dezvoltare performante
-Mediu de lucru profesional, echipa tanara