Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

'- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- abordarea clientilor si stabilirea de intalniri;
- cunosterea si promovarea serviciilor oferite de companie;
- stabilirea prioritatilor financiare ale clientilor in vederea intocmirii unei solutii potrivite;
- verificarea documentatiei si intocmirea dosarelor de asigurare conform procedurii de lucru;
- incheierea contractelor aferente si obtinerea de referinte/recomandari;
- activitati de service corespunzatoare contractelor incheiate;
- gestionarea unei baze de date cu potentiali clienti.

CERINTE

- seriozitate;
- disciplina;
- disponibilitatea de a invata lucruri noi si de a interactiona cu diverse persoane.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil;
- posibilate de promovare conform unui plan de cariera bine stabilit;
- salariu motivant in functie de realizari;
- sa faci parte dintr-un colectiv tanar;
- posibilitate de participare la training-uri si cursuri in cadrul companiei;
- recunosterea realizarilor tale prin bonusuri, diplome, excursii si team-building-uri;
- punerea in valoare a creativitatii individuale prin participarea la sedinte de agentie, manageriale si in cadrul echipei.