Consultant Financiar

Integrated Industry Ecology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

-spirit de intreprinzator;
-bun organizator;
-ambitie,tenacitate,perseverenta;
-mentalitate de invingator;
-spirit de echipa;
-abilitati de comunicare si negociere;
-experienta de minim un an in domeniul asigurarilor constituie un avantaj.

CERINTE

Cerinte:

-promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata;
-identificarea a noi clienti potentiali pe piata;
-planificarea activitatii de dezvoltare proprie;
-crearea si gestionarea relatiilor cu clientii;
-gestionarea portofoliului de clienti.

BENEFICII OFERITE

Oferta(beneficii,bonusuri):

-mediu de lucru profesionist si concurential;
-formare profesionala specializata;
-plan de cariera;
Veniturile provin din : finantare 700 Ron/luna + comisioane + bonusuri
-Plan de cariera motivational;
-Program de training unic pe piata asigurarilor prin diversitate si calitatea cursurilor si a trainerilor;
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o COMPANIE MULTINATIONALA, LIDER DE PIATA IN DOMENIU.iului de clienti.

DESCRIEREA FIRMEI

-consultanta