Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti proprii
- indeplinirea bugetului de vanzari
- raportarea completa si corecta, in termen, a activitatii zilnice si saptamanale, in conformitate cu procedurile existente
- participarea la sesiunile de training organizate de catre companie

CERINTE

- persoane dornice de dezvoltare profesionala si personala;
- experienta in domeniul vanzarilor / asigurarilor constituie un avantaj
- abilitati excelente de comunicare si negociere
- atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate
- absolvent al unei institutii de invatamant superior(constituie un avantaj) sau in curs
- experienta in asigurari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- componenta fixa a venitului in functie de target-ul atins
- sistem de comisioane si bonusuri atractiv
- training pe domeniile vanzari si leadership - la nivel national si regional
- posibilitatea de a dezvolta o cariera pe termen lung