CONSULTANT FINANCIAR

AWD ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

AI TIMP LIBER? VREI SA-TI SUPLIMENTEZI VENITURILE? COMPANIA NOASTRA OFERA POSIBILITATEA DE DEZVOLTARE PROFESIONALA INTR-O COMPANIE DE TOP IN EUROPA iN DOMENIUL INTERMEDIERILOR FINANCIARE SI ASIGURARI (VIATA SI NON-VIATA).

CERINTE

-VARSTA MINIMA: 21 ANI
-EXPERIENTA IN VANZARI (MIN. 1 AN)
ABILITATI DE VANZARE
-spirit de echipa
-dinamic,ambitios si perseverent
-gandire pozitiva
-mentalitate de invingator
-respectarea standardelor companiei

RESPONSABILITATI:
-identificarea si contactarea potentialilor clienti
-crearea unui portofoliu de clienti,administrarea si dezvoltarea lui
-promovarea produselor financiare ale companiei

BENEFICII OFERITE

- comisioane si bonusuri
-mediu de lucru profesionist si concurential
-formare profesionala continua oferita de companie
-sistem dinamic de promovare in cariera

Numarul 1 in Europa in domeniul consultantei financiare independente