consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti entuziast, optimist si pui pasiune in ceea ce faci?
-Iti place sa interactionezi cu oamenii?
-Preferi un mediu dinamic si flexibil care iti ofera noi oportunitati?
-Vrei sa faci parte dintr-o echipa si cel mai important...vrei sa te dezvolti?
-Poate simti poate nevoia schimbarii job-lui sau poate vrei sa iti testezi capacitatile profesionale si de adaptare care te ajuta sa progrsezi?

Aplica la acest anunt si te vom invita sa participi la Concursurile nostre de Vanzari!

CERINTE

-Vanzare activa a serviciilor financiare ale companiei;
-Contactare directa a clientilor si sustinere de prezentari;
-Crearea si dezvoltarea unei baze de date cu clienti;
-Consilierea si acordare de asistenta clientilor;

BENEFICII OFERITE

-Program de lucru flexibil.
-Pachet de compensatii atractiv (functie de postul si de interesul vizat).
-Participarea la cursuri si programe de training unice in Romania.
-Vei deveni cel mai bun in domeniul vanzarilor de servicii financiare imbunatatindu-ti calitatile pe care le ai si dobandind pe cele necesare.
-Vei lucra intr-un mediu international de lucru.
-Planul tau de cariera va fi o prioritate pentru noi! (3-6 luni promovare pe urmatoarea functie).
-Alaturi de noi iti vei creste valoarea de piata si vei putea vinde orice oricui.