consultant financiar

P.F. Gheorghian Eleodor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cea mai mare companie de consultanta financiara din Europa selecteaza personal in vederea desfasurarii activitatii de consultanta financiara, asigurand cursuri de instruire absolut gratuite, avand ca parteneri cei mari asiguratori din tara, precum si firme de top in domeniul bancar.

CERINTE

- experienta NU ESTE obligatorie;
- abilitati de comunicare;
- negociere, analiza si planificare;
- nu sunt necesare studii superioare (se ofera pregatire intensiva gratuita);
- persoane orientate catre nou, spre construirea unei cariere.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri pentru performanta oferite lunar (venituri direct proportionale cu efortul depus);
- posibilitatea unei cariere in domeniul bancar;
- pregatire intensiva gratuita.

Companie germana de top in domeniul consultantei financiare si care are in portofoliul sau de activitate asigurari de viata si non-viata, pensii private, facilitarea unor credite