CONSULTANT ERP universitar - SAP

S.C. The Red Point S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementare SAP

CERINTE

Studii superioare economice;
Cunostinte in utilizare software(ERP sau contabilitate- gestiune);SAP ar putea constitui un avantaj .
Experienta in domeniul de afaceri in care activeaza;Experienta in domeniul universitar reprezinta un plus ;
Cunostinte de limba engleza; limba germana este un avantaj;
Dorinta de a invata si a isi forma o cariera in domeniu;
Auto-motivatie, initiativa proprie si responsabilitate;
Capacitate de lucru in echipa;
Gandire bine structurata si organizata;
Disponibilitate pentru deplasari pe proiecte de lunga durata.

BENEFICII OFERITE

Bonificatii atractive;
Training si certificari;
Oportunitatea formarii unei cariere de exceptie;
Conditii excelente de lucru;
Lucru intr-o echipa dinamica, tanara si entuziasta;

S.C. The Red Point S.A. este o companie ieseana specializata in software si web development.
Domenii de activitate :
- Sisteme integrate Enterprise Resource Planning
- Customer Relationship Management
- Document and Information Flow Management
- Supply Chain Management
- Project Management
- Data Warehouse Management
- Warehouse Logistics
- University Management

Servicii:
- Software development
- Solutii (sisteme) generice, aplicabile unei arii vaste de domenii de activitate, institutii publice si companii private
- Sisteme dedicate, dezvoltate pe specificatiile clientului
The Red Point are certificare ISO 9001:2000 acordata de SRAC