Consultant / Consilier financiar bancar

PF Bobu Marius Gabriel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acum puteti demara propria dumneavoastra afacere. Nu aveti nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a reusi. Noi va vom oferi suportul necesar prin intermediul unor programe profesioniste de training in domeniul afacerilor.Dezvoltarea pietei tinta,realizarea obiectivelor propuse,conducerea unei echipe pentru a putea realiza minimul propus.

CERINTE

Persoane dinamice, comunicative, ambitioase, spirit de echipa, abilitati de conducere a unei echipe,prestanta, nivel studii minim medii,optimist,persuasiv.
Daca te potrivesti acestei descrieri alaturate echipei noastre,
Daca esti o persoana care stie sa economiseasca esti persoana ideala prin exemplul propriu.

BENEFICII OFERITE

Avansare in cariera in temeiul principiul performantei.
Concursuri regionale si nationale.

activitate financiar bancara cu capital strain (romano-germano-austriac)reprezentind liderul mondial al pietei financiar bancare