CONSULTANT ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor companiei (asigurari de viata, asigurari obligatorii si facultative pentru locuinte);
-Identificarea de potentiali clienti;
-Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite produse, in functie de necesitatile acestora;
-Incheierea de contracte;
-Crearea, dezvoltarea si fidelizarea unui portofoliu propriu de clienti;
-Planificarea activitatii de vanzare proprie.

CERINTE

-Studii superioare;
-Bun negociator;
-Fire dinamica;
-Optimism, atitudine pozitiva;
-Abilitati bune de comunicare, negociere si vanzare;
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Contract de colaborare direct cu compania de asigurari ( nu suntem broker);
-Sistem de comisionare si pachete de bonusuri motivante;
-Mediu de lucru profesionist, atmosfera placuta;
-Programe de training extensive, la nivel local, regional si national;
-Posibilitati de promovare rapida in cadrul companiei, bazate strict pe rezultate proprii;
-Program flexibil.