consilieri financiari

Broker credite

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa de profesionisti in domeniul financiar bancar, cu un sistem performant pe piata din Romania. Pune la dispozitia consilierului posibilitatea de absolvire a Scolii de Brokeraj, specializarea in management superior cat si un plan de cariera motivant si posibilitatea de accesare a pozitiei conform pregatirii profesionale si experientei acumulate de agent. Sustine cu programe si instrumente profesionale activitatea agentilor pentru a creste performanta acestora.

CERINTE

- Tinuta business
- Persoana dinamica, dornica de a-si forma o cariera in domeniul financiar bancar
- Persoana deschisa spre nou si cu disponibilitatea de a invata
- Seriozitate
- Disponibilitate de timp

BENEFICII OFERITE

Castiguri pe masura implicarii si motivanta fata de alte posturi similare.

O companie cu capital integral romanesc, care ofera produse si servicii calitative la standarde inalte atat persoanelor fizice, companiilor mici si mijlocii, cat si marilor corporatii multinationale din Romania.
In plus, clientii beneficiaza de toate avantajele oferite de o retea in extindere, la care se adauga avantajul cunoasterii pietei locale si cel al pregatirii profesionale.