Consilier vanzari - magazin obiecte de arta Iasi

S.C. Mozaicart S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii medii sau superioare;
Experienta in vanzari de minim 1 an;

Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu); cunoasterea unei alte limbi straine, reprezinta un avantaj;
Bune cunostinte de operare PC;

Conduita civilizata si agreabila fata de persoanele cu care intra in contact;

Abilitati de comunicare, deprins sa se adreseze unui public;
Capacitatea de a relationa cu usurinta;
Persoana integra;

Capacitate de organizare a activitatilor si a sarcinilor;
Abilitati de lucru in echipa;

CERINTE

Promoveaza, ofera consultanta si comercializeaza produsele firmei;

Raspunde de desfasurarea etica si corecta a procesului de vanzare;

Intocmeste zilnic actele de contabilitate primara;

Preia comenzi de la clienti pentru executia la comanda a lucrarilor;

Raspunde de cresterea portofoliului de clienti;

Creeaza baze de date cu clienti sau cu potentiali clienti;

Raspunde de fidelizarea clientilor existentilor;
Evalueaza satisfactia clientilor;

Intocmeste rapoarte despre schimbari sau evenimente privind clientii si produsele.

BENEFICII OFERITE

- salariul va fi format din parte fixa si comision

Singura companie din Romania, de mari dimensiuni, cu domeniul de activitate productie vitralii clasice, mozaicuri si pavimente, tablouri, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse, certificata ISO 9001/2000.
300 de angajati, peste 50 artisti plas