CONSILIER VANZARI EXPORT

INTERPRIMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei si promovarea produselor;
Indeplinirea obiectivelor strategice anuale stabilite de management;
Intocmirea de oferte tehnice si financiare;
Propune strategii, efectueaza analize periodice, dezvolta planuri de actiune;

Descrierea candidatului:
- persoana dinamica, analitica, voluntara, capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere si performante si sa depuna eforturi pentru atingerea obiectivelor;
- motivat prin atingerea targetelor asumate;
- dornic sa se perfectioneze profesional in mod continuu.

CERINTE

- absolvent de studii universitare (tehnice, de preferinta);
- experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie avantaj);
- disponibilitate pentru deplasari in strainatate;
- bune abilitati de negociere;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de limba rusa / nivel avansat , scris si vorbit;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de MS Office (Excel, Word, Power Point).

BENEFICII OFERITE

- autoturism, laptop, telefon mobil;
- salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor;
- alte avantaje.

COMPANIE NATIONALA DE IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII