Consilier Vanzari Auto

Grupul Industrial de Firme Conex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera consultanta clientilor pentru alegerea celei mai bune variante din punct de vedere al produsului-varianta aut -si din punct de vedere al modalitatii de achizitie- cash, rate, leasing;
- Promoveaza produsul si serviciile oferite de firma;
- Prezinta produsul si ofera informatii cu privire la acesta.

CERINTE

- Experienta anterioara (constituie avantaj);
- Abilitati de negociere, dinamism;
- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Permis de conducere cat.B;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant corelat cu performanta;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitate de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Grupul de Firme CONEX Iasi este unul dintre cele mai dinamice grupuri industriale private cu capital integral romanesc. Un aspect deosebit de important pentru Grupul de Firme CONEX îl reprezinta importanta sociala a acestuia. Intr-o zona cu un real potential de dezvoltare economica, CONEX asigura locuri de munca pentru aprox. 3000 de oameni.