Consilier vanzari

Contakt Express Logistik

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg dorim sa fie o persoana, cu:

bune abilitati de comunicare cu celelalte persoane

energica

cu initiativa

optimista

flexibila

cu minime cunostinte de operare a computerului

Descrierea jobului

Promovarea activa a produselor in magazinul nostru de accesorii GSM din Iasi Era

Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii conform asteptarii acestora
Inregistrarea vanzarilor pe casa de marcat, in programul IT intern al companiei si POS bancar
Mentinerea curateniei si ordinii in magazine
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor sau a vanzarilor GSM, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Venit fix atractiv si bonusuri lunare corelate cu realizarile obtinute in vanzari
Traininguri gratuite
Mediu de lucru placut, curat si stabil
Oportunitatea de dezvoltare in domeniul vanzarilor