Consilier imobiliar cu CM si conditii avantajoase

SC MEDADVERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Imobiliara Evo Casa angajeaza consilier imobiliar cu minim studii medii fara experienta.

Evo Casa isi propune sa formeze persoane dornice sa lucreze in domeniul imobiliar punand la dispozitie toate uneltele necesare formarii unui consilier imobiliar de succes.

CERINTE

Candidatul ideal detine permis de conducere categoria B, autoturism propriu, este flexibil si coerent in comunicare, rezistent la stres si program prelungit si are stabilite obiective pe termen scurt, madiu si lung.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
-mediu de salarizare atractiv si competitiv ( in functie de fiecare candidat, salariul poate fi intre 200 si 500 euro )
-oportunitatea de formare profesionala
-oportunitatea de a avansa in scara erarhica
-program de lucru flexibil
-training de specialitate saptamanale
-mediu de lucru performant intr-o echipa tanara
-sprijin direct si indirect in derularea tranzactiilor
-contract individual de munca

Asteptam Cv cu Foto pe adresa contact@evo-casa.ro.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie imobiliara