CONSILIER IMOBILIAR - Case si terenuri

S.C. FIDELIA CASA COMPANY S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei sa intri intr-o echipa competitiva, daca iti doresti dezvoltare profesionala, daca doresti sa lucrezi intr-un mediu organizat si profesionist, alatura-te echipei noastre!
Avem nevoie de persoane cu experienta in vanzari pentru urmatoarele pozitii : departamentul case si terenuri(zona Centru ).

CERINTE

- spirit antreprenorial
- talent in vanzari
- orientat spre performanta si dezvoltare personala
- pretentios cu cei din jur si cu el insusi
- comunicativ, ambitios, persuasiv, diplomat
- aspect fizic placut
- capacitate rapida de integrare
- dispus sa lucreze conform unor reguli si proceduri clare
- foarte muncitor si organizat
- experienta de minim 1 an in vanzari
- carnet de conducere categoria B - OBLIGATORIU
- cunostinte de utilizare PC

BENEFICII OFERITE

- suport logistic(masina, telefon, laptop)
- suport marketing
- training
- comisioane generoase
- bonusuri in functie de performante
- posibilitatea de a avansa pe trepte de cariera atat in vanzari cat si in management

De ce Fidelia Casa?

Pentru ca iti oferim SIGURANTA: suntem de 12 ani pe piata imobiliara ieseana si functionam in 5 sedii.
Pentru ca iti oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat si cu o structura organizationala bine definita.
Pentru ca exista LOGISTICA si conditii de munca propice pentru a-ti face jobul la cele mai inalte standarde si la maximum de performanta.
Pentru ca ti se ofera suport de TRAINING permanent, atat in echipa cat si personalizat.
Pentru ca iti oferim sansa de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERA, atat ca si om de vanzari cat si in management
Pentru ca stim sa rasplatim corespunzator munca, implicarea si rezultatele.
Pentru ca stim sa ne distram si sa ne bucuram !
Pentru ca esti bun si vrei sa lucrezi pentru cei mai buni!

Iata cateva motive de a te alatura echipei noastre. Poate fi unul dintre cei mai importanti pasi din viata ta!

Fidelia Casa este o echipa in continua dezvoltare. Membrii echipei s-au identificat cu obiectivele companiei si sunt dedicati valorilor fundamentale ale firmei: respectul fata de client, performanta prin munca in echipa, transparenta informatiei si a actiunii, demnitate, initiativa si puterea de a invinge, toate reflectandu-se in servicii de inalta calitate.
Cu o experienta de 11 ani si patru puncte de lucru in Iasi, ne dorim sa largim echipa cu oameni de actiune, profesionisti, dornici sa faca parte dintr-o echipa in care performanta si dezvoltarea personala sunt prioritare. Nu stim sigur daca suntem primii ... dar acolo vrem sa ajungem - in Iasi si nu numai. Iar tu ne poti ajuta! De aceea, pentru "un pas in viata" exista Fidelia. Succesul tau poate incepe aici!