Consilier Imobiliar

VELIS IMOBILIARE IASI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilieri imobiliari pentru segmentele:
Vanzari imobile cu destinatii comerciale
Vanzari vile
Vanzari terenuri comerciale si rezidentiale
Vanzari apartamente zonele Pacurari, Centru, Tatarasi, Alexandru Cel Bun
Schimburi persoane fizice

CERINTE

Integritate si standarde morale ridicate (Fara cazier pentru infractiuni economice), abilitati de comunicare si relationale, cunostinte PC, ambitii si dorinta de a reusi intr-o perioada ca cea prin care traversam. Persoana matura, capabila sa sustina conversatii la nivel business to business. Capacitate de organizare si planificare si de lucru cu mai multe proiecte simultan. Experienta minim 1 an pe un post similar.

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de lucru profesioniste si respect pentru angajati, posibilitati de colaborare diferite( PFA, carte de munca, auto personal sau autoturismele angajatorului), telefon mobil, comision motivant, bonusuri la atingerea targetului, program de inductie si pregatire.

DESCRIEREA FIRMEI

VELIS Imobiliare Iasi