CONSILIER IMOBILIAR

SC KOLONAKI DOMUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei;
- Identificarea clientilor potentiali;
- Vizionarea bunurilor imobiliare ce urneaza a fi tranzactionate;
- Negocierea preturilor de vanzare;
- Incheierea de contracte;
- Intocmirea actelor necesare pentru realizarea contractului propriuzis de vanzare-cumparare;
- Incasarea comisioanelor pentru serviciile prestate

CERINTE

- Abilitati de comunicare si negociere;
- Permis categoria B;
- Disponibilitati pentru program prelungit;
- Studii superioare;
- Aspect fizic placut;
- Cunostinte utilizare PC;
- Participarea la cursurile de perfectionare

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant corelat cu performantele;
- Posibilitate de promovare;
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- cursuri de perfectionare;
- Mediu de lucru placut

Drumul cel mai scurt catre viitoarea ta casa! Kolonaki Domus este o companie tanara care si-a propus sa revolutioneze ideea de agentie imobiliara, asa cum este ea perceputa in acest moment pe plan local si national. Vom realiza acest lucru prin diversificarea serviciilor oferite, dar mai ales printr-o atentie exceptionala acordata dorintelor clientilor nostri. Dispunand de o baza de date bine organizata si de cea mai eficienta echipa de specialisti in consiliere imobiliara din Iasi, agentia noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu standardele europene privind calitatea serviciilor. Acum ai la dispozitie un pachet complet de solutii menite sa asigure succesul investitiei tale. La Kolonaki Domus beneficiezi de asistenta specializata pana la finalizarea ultimului detaliu al tranzactiei.