CONSILIER FINANCIAR : BROKER PE ASIGURARI

KBR - Broker de asigurare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- alocarea unui nr. de ore saptamanal pt. prezentarea programelor in cercul de prieteni si cunostinte
- vanzare directa de produse financiare
- construirea unei retele proprii de colaboratori

CERINTE

-seriozitate, entuziasm, perseverenta
-dorinta de a realiza mai mult in viata

BENEFICII OFERITE

- castiguri incredibile in functie de numarul de contracte incheiate de Dumneavoastra si de brokerii din echipa Dumneavoastra
- bonusuri
- cursuri de specializare in tara si strainatate; concursuri
- cariera bazata pe munca si recunoasterea muncii tale
- avansare in cariera pe principiul performantelor si implicit a veniturilor
- premii pentru cei mai buni vanzatori

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii financiare complete :
1.credite, 2.asigurari de viata 3. asigurari non viata (RCA, Casco, Asigurari obligatorii de case si apartamente etc.) 4. pensii private obligatorii ( pilonul II ) 5. pensii private ( pilonul III ), la urmatoarele societati bancare, de asigurari din Romania: Generali, KD-Life, AIG-Life, Interamerican, AllianzTiriac, BCR Asigurari, UniCredit Tiriac Bank, KD Investment, si 7. coordonarea unei echipe de brokeri in orasul Dumneavoastra.