consilier financiar bancar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identifica potentialii clienti prin prospectare continua telefonica si pe teren
-promoveaza produsele bancare si consiliaza clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte
-dezvolta baza de clienti prin referinte
-incheie contracte de economisire-creditare in domeniul locativ, cu Prima de Stat 25%.

Produsele de economisire- creditare oferite de BCR Banca pentru Locuinte sunt o varianta profitabila si sigura de a economisi bani si de a beneficia de un credit cu costuri reduse in domeniul locativ.

Banca angajeaza colaboratori cu statut PFI/PFA/SRL, in regim full time/ part time.
Pot veni alaturi de noi si profesori, doctori, bugetari chiar si pensionari care vor un castig suplimentar.

CERINTE

-abilitati de comunicare si vanzare
-bun negociator
-spirit intreprinzator
-ambitie, tenacitate, perseverenta
-mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

-parte fixa + comision din realizari
-un cadru exceptional pentru dezvoltarea carierei tale profesionale
-o atmosfera de lucru de performanta cu formare profesionala specializata
-posibilitate de castig nelimitat functie de contractele incheiate
-program flexibil
-apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.