Consilier financiar bancar

PF Bobu Marius Gabriel

Job expirat

RESPONSABILITATI

-excelente abilitati de comunicare si integrare în grupurile sociale;
-spirit de echipa;
-capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
-dinamism;
-initiativa si perseverenta;
-adaptabilitate

CERINTE

-dinamism;

BENEFICII OFERITE

Avantaje - job part time / full time:
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes si pe termen lung, intr-o institutie bancara, lider european in domeniul locativ;
- cel mai bun sistem de castiguri din domeniu (remunerare financiara motivanta si numeroase beneficii materiale);
- bonusuri atractive,saptamanale, lunare si anuale;
- recunoasterea meritelor;
- avansare rapida;
- training de instruire initiala + cursuri de formare si pregatire continua in domeniu;
- egalitate in sansele de promovare si avansare in cariera;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

Avantaje suplimentare - job full time:
- salariu fix 250 Euro + bonusuri;
- echipamente (telefon, laptop, imprimanta);
- subventionarea de catre banca a unei masini achizitionate in leasing;
- asigurare de viata;
asigurare de sanatate.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari produse bancare