Consilier Financiar Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Beneficiind de puterea financiara, integritatea, profesionalismul si cultura organizatorica a celei mai mari institutii financiare din Romania , compania noastra se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism. Apeland la experienta bancara a actionarului majoritar,suntem in masura sa oferim cele mai valoroase produse si servicii bancassurance la cele mai competitive tarife, de aceea procesul nostru de selectie este unul dintre cele mai profesioniste.

CERINTE

- Atitudine pozitiva, dinamic, sociabil si perseverent;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Flexibilitate si rezistenta la stres;
- Experienta in vanzari constituie un avantaj in dezvoltarea profesionala

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de specialitate gratuite in Centrul national de pregatire;
- Training si suport continuu din partea celui mai mare grup financiar din Romania;
- Venituri fixe, comisioane din incasari si bonusuri;
- Cariera de succes in domeniul asigurarilor de viata, pensii si sanatate.
- Sansa de dezvoltare personala si profesionala.