CONSILIER FINANCIAR

BROKER PE PARTEA DE CREDITARE, ASIGURARI DE VIATA, NON VIATA SI FONDURI STRUCTURALE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii firmei;
- intermedieri financiar bancare si formarea unui portofoliu de clienti;
- finalizare si alte produse financiare in functie de avansarea in cariera ce se realizeaza pe principiul performantei.

CERINTE

- dinamic, perseverent, pesuasiv, optimist;
- timp minim de lucru 3ore pe zi;
- fizic placut;
- ambitios, minim studii liceale.
- oferta valabila pentru studentii din anii terminali .

BENEFICII OFERITE

-participare la trainiguri de formare in cadrul companiei pentru fiecare produs financiar .

- avansare in cariera pe principiul peformantei
- pachet motivational pe profesie full time (cine isi doreste);
- concursuri.

GABRIELA CIOLPAN
SALES MANAGER
TEL 0746215334

activitate financiar bancara in colaborare cu cele mai performante banci din sistemul bancar romanesc si intermediere de asigurari de non viata, viata si sanatate cu cele mai competitive companii de asigurari din Romania.