Consilier financiar

ALLIAN-TIRIAC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

-spirit de intreprinzator;

-bun organizator;

-ambitie,tenacitate,perseverenta;

-mentalitate de invingator;

-spirit de echipa;

-abilitati de comunicare si negociere;

-experienta de minim un an in domeniul asigurarilor constituie un avantaj.

CERINTE

-promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata;

-identificarea a noi clienti potentiali pe piata;

-planificarea activitatii de dezvoltare proprie;

-crearea si gestionarea relatiilor cu clientii;

-gestionarea portofoliului de clienti.

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesionist si concurential;

-formare profesionala specializata;

-plan de cariera;

Veniturile provin din : finantare 700 Ron/luna + comisioane + bonusuri

-Plan de cariera motivational;

-Program de training unic pe piata asigurarilor prin diversitate si calitatea cursurilor si a trainerilor;

-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o COMPANIE MULTINATIONALA, LIDER DE PIATA IN DOMENIU.iului de clienti.

DESCRIEREA FIRMEI

-consultanta