Consilier credite

Societate Bancara de renume international

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate Bancara de renume international recruteaza personal pentru postul de consilier credite pentru domeniul locativ.Cerinte minime: 18 ani, studii medii-diploma de bacalaureat

CERINTE

Cerinte minime: 18 ani, studii medii-diploma de bacalaureat

BENEFICII OFERITE

Banca organizeaza cursuri gratuite pentru formarea profesionala a celor admisi, ofera bonusuri atractive, comisioane, o cariera de succes si posibilitatea de promovare.

Societate Bancara de renume international recruteaza personal pentru postul de consilier credite pentru domeniul locativ.Cerinte minime: 18 ani, studii medii-diploma de bacalaureat..Banca organizeaza cursuri gratuite pentru formarea profesionala a celor admisi, ofera .bonusuri atractive, comisioane si posibilitatea de promovare. persoana de contact: NICA ALEXANDRA 0744867885, 0722 465 207- nicaalexandra_bv@yahoo.com