AGENT VANZARI PRIN TELEFON - Full Time

CONSECUTIV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm un coleg care să fie prietenos și care să ne ajute cu preluarea comenzilor telefonice de la clienții ce ne contactează prin intermediul site-ului nostru.
Dacă ești comunicativ și cu multă pasiune, atât de multă încât să vii la birou din plăcere, ești cu un pas mai aproape de echipa MESTERESTI.
Dacă după 8 ore de serviciu îți vei menține zâmbetul, te invităm la o partidă de bowling!

CERINTE

Candidatul ideal:

Ce ne dorim?

• experiență în vânzare și negociere
• foarte bune abilitati de ascultare si comunicare
• seriozitate și perseverență
• dinamism și optimism, să găsești soluții pentru fiecare situație
• cunoștințe PC la un nivel de utilizator mediu

Descrierea jobului:
Ce trebuie să faci?

• răspunde la telefon clienților care doresc să comande produse de pe site-ul MESTERESTI
• prezintă și consiliază clienții cu privire la beneficiile produselor MESTERESTI
• negociază și vinde produsele MESTERESTI
• corespondează cu clienții
• înregistrează comenzile și clienții on-line

Descrierea companiei:
Cine suntem noi?

• magazin online, lider de piață în domeniul său de activitate
• experiență de peste 10 ani în domeniu
• companie în plină dezvoltare
• mediu de lucru relaxat, echipă tânără

Te așteptăm în echipa noastră!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Ce îți oferim?

• Salariu fix net și bonus de performanță
• Prime de sărbători și colinde
• Echipă tânără, profesionistă și dinamică
• Posibilitate de avansare și de a dobândi noi cunoștințe
• Program fix între 08:30 și 17:00, de luni până vineri
• Zi de naștere liberă
• Cursuri externe specializate periodice
• Cameră de relaxare cu TV, XBOX
• Chicinetă și sală de servit masa cu cafea, ceai și apă gratuit
• Birou open space
• Intrumente de lucru performante, laptop Apple
• Locuri de parcare asigurate
• Team building și activități recreative
• Atmosferă de lucru plăcută
• Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare

MESTERESTI este un depozit online de materiale de constructii care vine in ajutorul clientilor cu solutii simple, accesibile si eficiente pentru orice fel de constructii.

Consilierii MESTERESTI ofera solutii complete pentru achizitia celor mai adecvate materiale de constructii, pentru transportul acestora si montaj.

Partenerii MESTERESTI se conving zilnic de calitatea serviciilor iar portofoliul de clienti este in continua crestere.