Consilier Clienti Iasi, Pascani

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Promoveaza si participa activ la vanzarea produselor si serviciilor specifice clientilor PF in conformitate cu standardele de calitate ale bancii
· Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
· Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare

CERINTE

- Studii superioare, de preferinta economice
· Experienta in domeniul bancar, preferabil experienta in vanzari
· Cunostinte solide despre produsele si serviciile bancare
· Orientare catre client; capacitate decizionala; initiativa
· Abilitati de operare PC
· Capacitatea de a lucra sub presiune
· Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza dumneavoastr¿
· Pachet consistent de beneficii
· Oportunit¿¿i reale de dezvoltare profesional¿

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania - Reusim impreuna!
Impreuna suntem mai puternici!