Consilier clienti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea oportunitatilor de vanzare;
- Recrutarea si selectia echipei;
- Organizarea, motivarea si conducerea acesteia;
- Stabilirea, prin analiza si negociere, a obiectivelor individuale si urmarirea indeplinirii acestora;
- Monitorizarea si raportarea activitatii de vanzari;
- Organizarea sedintelor de analiza a vanzarilor cu echipa pe care o conduce;

CERINTE

- Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere;
- Perseverenta, automotivare si motivare in atingerea obiectivelor propuse;
- Ambitie, mobilitate si flexibilitate;
- Cunostinte si experienta pe piata de retail;
- Intelegerea nevoilor si asteptarilor clientilor, orientare catre clienti;

BENEFICII OFERITE

- Finantare pentru activitatea de management a echipei formate, functie de business planul asumat;
- Comisioane din vanzarile echipei;
- Bonusuri lunare, trimestriale si anuale de performanta;
- Training-uri de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru profesionist si dinamic.