Consilier clienti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Insusirea strategiei de vanzare a firmei;
- Planificarea activitatii in functie de planul de vanzari ales;
- Promovarea produselor intelegand necesitatile clientilor;
- Implicare activa in cresterea gradului de satisfactie al clientilor;
- Indeplinirea planului lunar de vanzari si prezenta.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs;
- Aspect profesional-business;
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Usurinta in adaptarea la noi situatii;
- Atitudine proactiva;
- Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte;
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare; capacitate decizionala, initiativa;
- Persoana dinamica, responsabila si organizata;
- Dorinta de a face performanta;
- Experienta in vanzari constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Negociabile in cadrul interviului in functie de planul de vanzari ales.