Consilier Clientela

BANCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii firmei pe piata romaneasca;
- Realizarea propriilor baze de date cu potentialii clienti;
- Sustinerea de prezentari pentru clienti;
- Consilierea si negocierea clientilor;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii, consilerea clientilor in alegerea deciziei optime;
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor.

CERINTE

- Persoane active, serioase si ambitioase;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Persoane creative care isi doresc construirea unei cariere in domeniul bancar.

BENEFICII OFERITE

- venituri proportionale cu munca depusa
- bonusuri(150-400 euro)
- posibilitatea de a face cariera in domeniul bancar
- pregatire intensiva gratuita
- echipament IT (laptop, zapp modem, videoproiector etc)
- asigurare de risc si sanatate

LIDER IN EUROPA SI ROMANIA IN DOMENIUL ECONOMISIRII SI CREDITARII pentru domeniul locativ