Consilier Bancar

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea de consultanta financiara personalizata
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
- dezvoltarea propriei echipe de vanzari, organizarea si coordonarea acesteia
- colaborare cu o firma internationala in cadrul unui serviciu externalizat
- intermedierea produsului

CERINTE

- dinamism, corectitudine, creativitate
- perseverenta in atingerea obiectivelor
- abilitati de comunicare, spontaneitate, adaptabil, etuziasm, siguranta si motivare de a se dezvolta profesional si de areusi in plan financiar;

BENEFICII OFERITE

- comisioane motivante, care se adauga salariului, training gratuit;
- echipament IT (laptop, video-proiector, zapp modem, imprimanta);
- asigurare de risc si sanatate;
- posibilitatea unei cariere in domeniul bancar;
- leasing pentru masina.

Companie de renume international, lider in Europa si Romania, activitate financiar bancara cu capital strain (romano-germano-austriac, in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, companie agreata si garantata de statul roman pe baza unor legi speciale, participanta la fondul de garantare bancara.