Confectionera

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelier de creatie, angajeaza confectionera cu experienta in coaserea produselor textile in regim cap-coada, in serie mica sau la comanda.

CERINTE

- sa aiba experienta de minim 1 an in confectii textile;
- disponiblitate si pentru activitatea de calcat;
- persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, punctuala, organizata, disciplinata;
- abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru placut;
- program flexibil;
- salariu atractiv;

Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@polara.ro . Informatii suplimentare se pot obtine la numarul de telefon 0232274117.
Descrierea companiei
Firma noastra realizeaza in propriul atelier de creatie piese vestimentare in ton cu tendintele actuale. Avem sansa de a lucra in fiecare zi cu materiale de cea mai buna calitate, ne dedicam elegantei, si dorim sa oferim fiecarui client o experienta extraordinara prin purtarea vestimentatiei perfecte. Avem o echipa tanara, unita, degajata, mereu cu zamberul pe buze. Te asteptam sa te alaturi!

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara