colaborator, consilier

BANCA EUROPEANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii, consilerea clientilor in alegerea deciziei optime;
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Stabilirea prioritatilor;
- Realizarea si prezentarea bugetelor estimative catre client;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie;
- Realizarea documentelor interne specifice;
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti;
- Redactarea corespondentei cu clientii si furnizorii
- Documentarea privind obiectivele evenimentului
- Realizarea bazelor de date cu potentialii clienti

CERINTE

- capacitate de lucru in echipa, initiativa, dinamism
- dorinta de a face cariera in domeniul bancar
- seriozitate, abilitati de comunicare
- usurinta de a stabili relatii noi interumane

BENEFICII OFERITE

Se ofera gratuit tuturor colaboratorilor pregatire intensiva gratuita
Posibilitatea promovarii in cariera
Bonusuri oferite doar in functie de realizarile obtinute
Echipament IT
Asigurare de risc si sanatate

Banca lider pe piata financiar-bancara europeana in domeniul locativ cu o experienta de peste 75 ani