colaborator bancar

BANCA locativa

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea imaginii firmei pe piata romaneasca;
-Realizarea propriilor baze de date cu potentialii clienti
-Sustinerea de prezentari pentru clienti
-Consilierea si negocierea clientilor
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii, consilerea clientilor in alegerea deciziei optime;
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor;

CERINTE

- capacitate de lucru in echipa, initiativa, dinamism
- dorinta de a face cariera in domeniul bancar
- seriozitate, abilitati de comunicare
- usurinta de a stabili relatii noi interumane

BENEFICII OFERITE

-venituri proportionale cu munca depusa
-bonusuri(150-400 euro)
-posibilitatea de a face cariera in domeniul bancar
-pregatire intensiva gratuita
-echipament IT (laptop, zapp modem, videoproiector etc)
-asigurare de risc si sanatate

BANCA LOCATIVA romano-germano-austriaca cu o istorie de peste 75 ani in Europa