Cofetar Patiser

SELECT GRUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei

Cofetarie de renume in Iasi, cu respect pentru angajati si clienti care indeplineste toate standardele de functionare si se preocupa pentru ca totul sa fie proaspat si cat mai natural.

Responsabilitati:
– Realizarea de prajituri dupa retetele consacrate ale cofetariei
– Realizarea de prajituri sau torturi unicat

CERINTE

Criterii de selectie:
– Indemanare, creativitate, preocupare pentru calitate si igiena dovedite prin prezentarea de imagini sau descrierea portofoliului de prajituri, torturi pe care le-ati facut.
– Cunostinte despre materiale si mod de lucru a diverselor decoratiuni pentru torturi/prajituri
– Calificarea de cofetar reprezinta avantaj
– Priceperea de a construi si decora un tort dupa un model, poza, propunere a clinetului

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
– salar motivant
– mediu de lucru placut
– laborator bine dotat, conditii optime de lucru

Pentru detalii sau aplicatii ne gasiti de Luni pana Vineri intre 9 si 16 la Piata. 22 Decembrie nr. 12, Iasi, la telefon (0757) 139 775 sau puteti aplica lasand CV-ul dumneavoastra la receptia Complexului Hotelier "Select" din Iasi.

Multumim si va asteptam!