Broker Imobiliar

Fortuna Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Implicarea in identificarea oportunitatilor de pe piata imobiliara, identificarea potentialilor clienti
Tranzactionarea pe piata imobiliara, corelarea ofertelor si cererilor clientilor
Atingerea target-ului atat valori cat si numeric, valorificat prin bonusuri financiare!

Analizeaza piata imobiliara, tendintele pietei si noile oportunitati, elaboreaza si actualizeaza baza de date continand tarife de piata in zonele in care exista spatii disponibile.
Intocmeste si negociaza oferte si contracte de inchiriere/vanzare/cumparare.
Negocierea cu clientii;
Mentinerea relatiei cu clientii
Colectare de informatii legate de piata imobiliara;
Intermediere tranzactii imobiliare la nivel profesionist.
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
Ggestionarea si largirea portofoliului de clienti;
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare;
Prezentarea portofoliului propriu de oferte;
Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare;

CERINTE

Persona dinamica, perseverenta si ambitioasa.
Dornica de a invata si de a se perfectiona continuu cu noile tendinte ale pietii imobiliare!
Capacitate de organizare si planificare;
Preferabil cunoasterea unei limbi straine;

In real estate totul e să ai informaţia. Iar aceasta să fie de incredere. Eventual de la un prieten! Fortuna Imobiliare.

Misiune Fortuna Imobiliare
Fortuna Imobiliare se individualizează în mediul de afaceri ieşean ca fiind o companie de servicii imobiliare şi de consultanţă strategică.
Fortuna acţionează ca un liant între ofertanţii şi cumpărătorii de produse imobiliare, urmărind în permanenţă ca încheierea unei tranzacţii să constitutie un succes pentru ambele părţi.
Fortuna Imobiliare are misiunea de a activa ca o agenţie ce oferă servicii integrate de consultanţă in domeniul imobiliar.
Strategia noastră este una de creştere, care presupune a demonstra în activitatea noastră cel mai înalt nivel de profesionalism, de a ocupa poziţia de top în sectorul de activitate urmărind continuu extinderea zonei de acţiune, de a atinge în plan financiar nivelul vizat al rezultatelor.