Brand Manager

SC ELECTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea strategiilor de vanz¿ri pe termen lung;
-Urm¿rirea derul¿rii rela¿iilor parteneriale conform contractelor ( urm¿rirea vanz¿rilor ¿i a încasarilor);
-Organizarea activit¿¿ii de ofertare ¿i contractare pentru produsele oferite;
-Cunoa¿terea modului de func¿ionare a produselor firmei;
-Coordonarea departamentului de vanz¿ri tar¿;
-Intocmirea rapoartelor de vânz¿ri ¿i a deplas¿rilor în ¿ar¿.
-Urmareste dezvoltarea pe piata a produselor
-Mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti (ofera suport tehnic)
-Implementeaza promotiile pentru produsele

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in vanzari
- absolvent de facultate cu profil tehnic (electronica, electrotehnica, mecanica)
- limba engleza ¿ nivel avansat
- cunostinte solide de MS OFFICE
- aptitudini si cunostinte manageriale
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- masina si telefon de serviciu
- excelente oportunitati de dezvoltare personala

Firma de productie de echipamente electronice, asamblari electronice si productie circuite imprimate- lider national pe piata interfoniei