Beauty Adviser - Iasi

MAKEUP SHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor acestora
- spirit comercial
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- seriozitate
- prezenta placuta si limbaj ingrijit
- cel putin absolvent(a) de liceu cu diploma de bacalaureat
- experienta in comert
- rezistenta la stres
- cunoasterea unei limbi straine (de preferat)

CERINTE

- promovarea si vanzarea produselor cosmetice din magazin
- consilierea clientilor prin realizarea de recomandari individualizate
- realizarea de activitati administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft, intretinerea rafturilor, emiterea de comenzi la furnizor pentru brand-urile alocate, aplicarea promotiilor existente, etc.
- disponibilitate deplasari pentru stagii de pregatire

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ( salariu, discounturi, bonusuri)
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru elegant si placut
- echipa tanara si profesionista
- training-uri de specialitate

Makeup Shop este importatorul oficial al brandurilor de cosmetice NYX, Sleek , Wet n Wild in Romania